mj
Kraj
Žilinský
Bio

Neprestáva ma udivovať a povzbudzovať, čo sa deje v koučovacom procese, keď klient túži po zmene a odhodlá sa pracovať na ceste premeny zmýšľania, správania. Častokrát je pre mňa koučovací rozhovor dotykom Boha v tom, ako prejavuje svoju starostlivosť o koučovaného a v akej slobode a nehe sa približuje klientovi tam, kde ho pustí a pozve ho spolupracovať pri hľadaní riešení.
Koučovacie princípy využívam pri sprevádzaní detí a rodičov v našej rodinnej montessori škôlke, ktorú s manželom vedieme; pri debatách pre rodičov a pedagógov v oblasti rešpektujúcej výchovy; pri práci literárnej redaktorky v knižnom vydavateľstve - najmä, keď píšem články a knihy pre deti, a v neposlednom rade pri výchove našich šiestich detí vo veku 5 - 18 rokov.
Som veľmi vďačná za povolanie ku kresťanskému koučingu i za náročnosť a výzvy v neustálom raste, ktoré si toto povolanie od kouča vyžaduje pre dobro koučovaných.

Mesto
Dolný Kubín
Podmienky poskytovania koučovacieho rozhovoru
osobne, on-line, telefonicky
Referencia 1.
Naše presne hodinové telefonické stretnutie nebolo len o aktívnom počúvaní mňa koučkou, ale vždy po vypočutí vytiahla z mojich slov hlavné body a pripojila k nim trefnú otázku, ktorou som sa vedela v úvahách posunúť ďalej, hlbšie k svojmu problému, a nachádzať tak v mojich možnostiach riešenia.
To všetko robila milo, s úctou, bez hodnotenia mňa či iných, a hlavne s rešpektom k môjmu rebríčku hodnôt. Obdivujem to a zároveň som veľmi vďačná za jej službu.
Lenka, 39 r.
Referencia 2.
K priebehu koučingu, otázkam a vedeniu rozhovoru nemám žiadne výhrady. Rozhovory boli vedené profesionálne a v duchu viery. Najviac si cením priateľský prístup koučky, porozumenie pre moje témy, s ktorými som sa mohla otvorene zdieľať. Koučing mi pomohol nájsť smerovanie v ďalšom kráčaní. Veľká vďaka.
Anna, 62 r.
Referencia 3.
Koučovací rozhovor mi pomohol zúžiť ťažko uchopiteľnú veľkú oblasť, s ktorou vo svojom živote nie som spokojná, na konkrétne vzťahy a situácie, v ktorých môžem spraviť pozitívnu zmenu malými krokmi. A prvý z nich viem spraviť už dnes, nemám teda žiadnu výhovorku, prečo zmenu odkladať na pozajtra. Rozhovor mi pomohol pomenovať, a tým aj lepšie uchopiť moje pocity v konfliktných situáciách. Ujasnila som si poradie dôležitosti vzťahov v mojom živote a získala nadhľad a pohľad zvonka. Tento rozhovor bol pre mňa "nakopnutím" do života vo väčšej slobode, ktorú sama žijem a zároveň viem darovať aj ľuďom okolo seba. Znovu som získala motiváciu naozaj počúvať. Som vďačná a veľmi odporúčam!
Martina, 40 r.