PhDr. Kamila Novosedlíková, FMA
Kraj
Trnavský
Bio

Dôverujem Bohu, dôverujem sebe, dôverujem klientovi.

Som sestra Kamila, saleziánka. Odborné vedomosti som získala na Filozofickej fakulte UK v Bratislave a na Katolíckej univerzite v Ružomberku a v Ríme.

Život ma ďalej zavial do výcviku kresťanského koučovania, do dvojročného medzinárodného výcviku o tom, ako užitočne pracovať s emóciami, tak aby nám slúžili a nie nás ovládali. V koučovacom výcviku v existenciálnom prístupe som zatiahla na hlbinu zmyslu a hodnôt. S pokorou a radosťou sa v dnešných dňoch venujem všetkým, ktorí potrebujú sprevádzanie na ceste osobného, duchovného alebo profesionálneho života.

Môžeme hovoriť aj po anglicky a taliansky.

Tel.
0907640200
Mesto
Trnava
Podmienky poskytovania koučovacieho rozhovoru
Osobne, Skype, ZOOM, cena dohodou
Referencia 1.
S koučingom u Kamilky som začala asi pred rokom. Drží ma to nad vodou a pomáha sa posúvať vpred. Kamilka je veľmi dobre počúvajúca, pokojná a vždy zapálená pre pomoc druhému. Pomáha mi samú seba spoznať viac a prijímať sa taká aká som. Je to pre mňa vzácny človek. Cítim sa pri koučovaní komfortne a vždy odchádzam spokojná, takže vrelo každému odporúčam. /Janka/

S koučingom u Kamilky som veľmi spokojná, Kamilka ma prevádza vecami, ktoré riešim vo svojom živote a v ktorých sa sama neviem vyznať. Veľakrát mám zmätok, smútok, výčitky v tom čo prežívam a couching mi pomáha si veci uvedomiť a lepšie pochopiť samu seba. Za couching som veľmi vdačná. /Miriam/
Referencia 2.
S Kamilkou sa nepoznám dlho, ale tých pár stretnutí s ňou boli pre mňa ľudsky vzácne. Vždy ma vedela vypočuť, prijať takú aká som a má skvelý zmysel pre humor.
Ako koučka ma sprevádzala mojou témou kompetentne, trpezlivo mi načúvala, dokázala ma podporiť tak, že do 50 minút som bola zorientovaná v téme, vedela som čo chcem, čo opúšťam, čo ma podporí, ale aj kedy a ako začnem zavádzať malé zmeny do svojho života.
Jej ľudský a priateľský prístup, ale aj nezainteresovaný pohľad kresťanskej koučky mi umožnili v príjemne bezpečnej atmosfére si premyslieť náročnú tému, vidieť veci z nadhľadu a prijať nové výzvy. Odporúčam Kamilku pre akékoľvek situácie, kde nám nestačí "len myslieť a vykecať sa". Kamilka vie zamerať pozornosť na podstatné veci v rozhovore a pomôže klientovi dopracovať sa ku krokom, ktoré mu dávajú zmysel.
/Eva/

Rozhovory s Kamilkou mi priniesli do života viac ľahkosti, radosti, pozornosti k veciam môjho vlastného života. Viac pochopenia mojich myšlienok a emócií. Môžem odporučiť každému, veľa vecí som si v hlave upratal a fungujú mi ďalej aj bez častých rozhovorov.
/Ľubo/