Ing. Laurincová Michaela
Kraj
Trenčiansky
Bio

Študovala som na Obchodnej akadémii v Krupine, neskôr Bankovníctvo a manažment v Prahe. Žila som v Krupine, Rožňave, Košiciach a v súčasnosti je mojím srdcovým miestom pre život Prievidza kde žijem už 9 rokov spolu s dvomi deťmi Líviou a Jerguškom. 13 rokov som úspešne pôsobila v bankovníctve na všetkých pozíciách až po tie manažérske.
Celý môj život pracujem s ľuďmi pretože ich milujem. Mám rada spoznávanie ľudí a aj rôznych kultúr. Som veľmi spoločenská a empatická. S koučovacím prístupom som sa stretla už za svojho pôsobenia v Tatra banke kde som ho aj praktizovala. Keď som ho opäť „objavila“ v CORONA ČASE úplne som si ho zamilovala, lebo to je to, čo mi zrazu dalo ešte väčší zmysel.

Stretnutie s človekom v rozhovore s ním zrazu nadobúda hlbší rozmer. Viem tam ešte viac uchopiť svoje DARY a slúžiť k uzdravovaniu duše a ducha. Zrazu neviditeľná ruka BOHA OTCA vedie prostredníctvom mňa človeka, ktorý sa nevie pohnúť z miesta, nevie urobiť krok alebo sa nevie rozhodnúť.

V premieňajúcom rozhovore som objavila veľký dar od Boha ako slúžiť iným prijímajúcim a rešpektujúcim spôsobom.

Najviac so všetkého milujem vytvárať pre človeka priestor, kde sa cíti BEZPEČNE a VEĽMI SLOBODNE.
Kde pocíti, že môže vyniesť na svetlo všetko čím sa trápi lebo len vďaka tomu sa môže začať hlboká premena.
Odovzdať koučovanému pocit, že je MILOVANÝ a VZÁCNY aj napriek téme, ktorú prinesie napĺňa moje srdce veľkou radosťou.

Medzi najčastejšie okruhy otázok, s ktorými sa ľudia na kresťanského kouča obracajú:
• Ako sa dostať z krízy v manželskom vzťahu
• Ako prehĺbiť spoločný duchovný život
• Ako najlepšie odovzdať vieru svojim deťom
• Ako sa dobre rozhodnúť
• Ako získať istotu pri voľbe životného partnera
• Ako zostať Bohu verný aj po rozchode s partnerom

Tel.
0908 160 732
Mesto
Prievidza
Podmienky poskytovania koučovacieho rozhovoru
Osobne, prípadne online (ZOOM, Teams, Skype ). Cena je vždy dohodou.
Referencia 1.
Spoločný čas a rozhovor s Miškou je pre mňa vždy veľkým darom. Miška je skvelý poslucháč, ktorý vie klásť správne otázky a v prípade potreby mi nedovoliť, aby som sa príliš vzdialila od témy a hlavného problému, na ktorý sa chceme zamerať. Je cítiť, že je doma v tom čo robí, že jej môžem dôverovať a zveriť sa so všetkým, čo prežívam. Má skúsenosti a citlivé, vnímavé srdce, čo pre tento druh rozhovoru vytvára ideálne prostredie. Som veľmi vďačná sa všetky stretnutia, ktoré sme mali a veľmi sa teším na ďalšie. Ďakujem
Katka Š.
Referencia 2.
Koučingové rozhovory s p.Laurincovou sa vždy niesli v príjemnej pozitívnej pracovnej atmosfére. Pozorne si ma vypočula a postupnými otázkami mi pomohla zjednodušiť prípravu otázok na jednotlivé pracovné stretnutia pre môj tím. Empaticky sa snažila moje myslenie viac usmerniť k tímovému úspechu. Oceňujem vypracovaný písomný výstup z rozhovoru, ktorý mi kedykoľvek vie následné pomôcť. Preto vrelo odporúčam jej koučingové rozhovory pre každého kto sa chce ďalej posúvať v práci, biznise i v samotnom živote.
Miroslav